Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası

Yurt dışı seyahatlerinizde beklenmedik durumlarla karşılaştığınızda, ihtiyaç duyduğunuz güvenceye Katılım Emeklilik’in Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası ile sahip olacaksınız.

Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası Ne Sağlar?

İş ya da tatil amaçlı herhangi bir ulaşım yoluyla yurt dışına seyahat edenleri, seyahatleri esnasında karşılaşabilecekleri sağlık ve diğer risklere karşı poliçede belirtilen koşullarda koruma sağlar.

Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası Neleri Karşılar?

Vergi Avantajım Ne Olur?

Ücretli çalışansanız; kendiniz, eşiniz ve küçük çocuklarınız için ödediğiniz primlerin tamamını, aylık brüt ücretin %15'ini ve brüt asgari ücretin toplam tutarını aşmamak kaydıyla vergi indiriminde kullanabilirsiniz.

Serbest meslek sahibiyseniz; kendiniz, eşiniz ve küçük çocuklarınız için ödediğiniz primlerin tamamını yıllık beyan edilen gelirin %15'ini ve brüt asgari ücretin yıllık toplam tutarını aşmamak kaydıyla vergi indiriminde kullanabilirsiniz.

Nasıl Başvururum?

Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası’ndan faydalanabilmek için size en yakın Albaraka Türk veya Kuveyt Türk Katılım Bankası şubesine veya yurt genelindeki Katılım Emeklilik acentelerine başvurmanız yeterlidir.

Nasıl Ödeme Yaparım?

Katkı prim ödemelerinizi Albaraka Türk ve Kuveyt Türk Katılım Bankaları hesapları ile tüm kredi kartlarından peşin ödeyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Seyahat Sağlık Sigortası genel şartları için tıklayınız.

Canlı Destek Merkezi Sonlandır

Müşteri temsilcimizin size daha iyi hizmet verebilmesi için lütfen bizimle aşağıdaki bilgileri paylaşınız.

Müşteri temsilcilerimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Görüşmeniz sonlandırıldı

Müşteri temsilcimiz ile yaptığınız görüşme ile ilgili memnuniyet düzeyinizi lütfen belirtiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür eder, hayırlı günler dileriz.