• Gülümseten Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Gülümseten Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Gülümseten Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile beklenmedik sağlık sorunlarında hem SGK hem de Katılım Emeklilik ile anlaşmalı özel hastanelerde alacağınız yatarak tedavilerde fark ücretlerini bütçenize uygun primlerle güvence altına alır.

Neden Gülümseten Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Sahibi Olmalıyım?

Herhangi bir sağlık problemi veya geçirdiğiniz bir kaza sonucunda yatarak alacağınız sağlık hizmetleri karşılığında ödeyeceğiniz fark ücretini teminat altına alıyoruz.

Gülümseten Tamamlayıcı Sağlık Sigortam neleri karşılar?

Yatarak Tedavi

  • Acil sağlık giderleri ve küçük müdahaleler
  • Cerrahi veya dahili yatış
  • Yoğun bakım
  • Kemoterapi
  • Radyoterapi
  • Diyaliz
  • Koroner anjiyografi

giderlerini limitsiz ve %100 karşılıyoruz.

Standart tek kişilik özel oda, yemek ve bir adet refakatçi giderleri de bu teminattan karşılanır. Ameliyat malzemeleri ve evde bakım hizmeti yıllık 30.000’er TL limitle kapsama alınmıştır.

Kara Ambulansı
Ani gelişen hastalık, kaza, yaralanma ve benzeri acil durumlarda 0212 700 17 12'yi arayarak Kara Ambulansı hizmetimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Diş Sağlık Paketi ile yılda bir kez ek ücret ödemeden yararlanabileceğiniz; diş hekimi muayenesi, diş röntgen filmi, diş taşı temizliği, teşhis ve tedavi planlaması, oral hijyen eğitimi ve vitalite kontrolü ile sağlıklı gülümsemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Vergi Avantajım Ne Olur?

Ücretli çalışansanız; kendiniz, eşiniz ve küçük çocuklarınız için ödediğiniz primlerin tamamını, aylık brüt ücretin %15'ini ve brüt asgari ücretin toplam tutarını aşmamak kaydıyla vergi indiriminde kullanabilirsiniz. 


Serbest meslek sahibiyseniz; kendiniz, eşiniz ve küçük çocuklarınız için ödediğiniz primlerin tamamını yıllık beyan edilen gelirin %15'ini ve brüt asgari ücretin yıllık toplam tutarını aşmamak kaydıyla vergi indiriminde kullanabilirsiniz.

Nasıl Başvururum?

Gülümseten Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ndan faydalanabilmek için size en yakın Albaraka Türk veya Kuveyt Türk Katılım Bankası şubesine başvurmanız yeterlidir.

Nasıl Ödeme Yaparım?

Katkı prim ödemelerinizi Albaraka Türk ve Kuveyt Türk Katılım Bankaları hesaplarından peşin; tüm kredi kartlarından peşin veya anlaşmalı kredi kartlarından 9 eşit taksitle ödeyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Canlı Destek Merkezi Sonlandır

Müşteri temsilcimizin size daha iyi hizmet verebilmesi için lütfen bizimle aşağıdaki bilgileri paylaşınız.

Müşteri temsilcilerimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Görüşmeniz sonlandırıldı

Müşteri temsilcimiz ile yaptığınız görüşme ile ilgili memnuniyet düzeyinizi lütfen belirtiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür eder, hayırlı günler dileriz.