Ödüller

Dijital Başarımızı Taçlandırdık!

Kurumsal web sitemiz ile dünyanın en prestijli web ödüllerinden "The Horizon Interactive Awards"tan Corporate & B2B kategorisinde Silver ödülünü aldık. Horizon Interactive Awards’a, ev sahibi ABD'nin yanı sıra 20 ülkeden 1200’ün üzerinde proje katıldı. Bu yıl 15’incisi düzenlenen organizasyon profesyonel jürisi ile uluslararası interaktif medya dünyasında saygın ödüller arasında yer alıyor.

Ödüle layık görülen Katılım Emeklilik web sitesi, bireysel ve kurumsal internet şubeleri, günlük fon bilgileri detayları sunması, faizsiz BES ve katılım sigortacılığı ile ilgili kaynak teşkil etmesi ve her cihaza uygun alt yapısı ile ayırt ediliyor ve ilgi çekiyor. Yayına alınma aşamasında tüm ekibin katkıları ile değer kattığı Katılım Emeklilik web sitesi ile kullanıcılarının ihtiyaçlarına en doğru şekilde yanıt verilmesi hedefleniyor.


Türkiye’nin En İyi Yeni Tekafül Şirketi Katılım Emeklilik!

İngiltere'nin önde gelen finans yayını Global Business Outlook’tan “Türkiye’nin En İyi Yeni Tekafül Şirketi 2017” (Best New Takaful Company Turkey 2017) ödülünü aldık. Global Business Outlook’a, hem ulusal hem de bölgesel olmak üzere birçok proje katıldı. 2015 yılından beri düzenlenen organizasyon, alanında uzman jürisi ile global iş dünyasının ilham verici ödülleri arasında yer alıyor.

İslami sigorta anlamına gelen tekafül, sigorta şirketlerinin biriktirdiği fonların faiz dışı yatırım araçlarında değerlendirilmesi, hasar ve sorumlulukların katılımcıların paylarına göre bölündüğü bir toplumsal sigorta havuzu olarak çalışır. Katılım Emeklilik olarak başarımızı İslami sigortacılık alanında taçlandırmanın gururunu yaşıyoruz.

X