Ödüller


Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Sigorta Şirketi Seçildik!

İngiltere’nin önde gelen finans yayını Global Business Outlook, bu yıl da iş dünyasının enlerini belirledi. Katılım Emeklilik olarak biz de “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Hayat Sigortası Şirketi” ödülünü almaya hak kazandık. Hem ulusal hem bölgesel birçok projenin değerlendirildiği Global Business Outlook, alanında uzman jürisi ile global iş dünyasının ilham verici ödülleri arasında sayılıyor.

Bu ödülü almayı ise yüzde 100 faizsiz yapımızla kurulduğumuz günden bu yana sürekli büyüyüp gelişmemize borçluyuz. Modern teknolojik yatırımlarımız ile sektörden hızlı büyümeye devam edeceğiz.


Social Media Awards Turkey 2019’dan gümüş ödül!

Sosyal medya sektörünün liderlerini belirleyen Social Media Awards’ten, ‘Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortaları’ kategorisinde gümüş ödülümüzle ayrıldık. Tamamen veriye dayalı bir değerlendirmeye göre belirlenen ‘Veri Analitiği Ödülleri’ bölümünden kazandığımız bu gümüş ödülü, marka endeksi sonuçlarına göre almaya hak kazandık.

Marketing Türkiye ile Boomsonar’ın ortaklığıyla hazırlanan Social Media Awards Turkey 2019, Veri Analitiği Ödülleri ile sosyal medya hesaplarının bir yıllık dönemdeki performanslarını ölçümlüyor ve en başarılı markaları ödüllendiriyor. Biz de bu ödülü kazanmaya hak kazanmanın mutluluğunu yaşıyoruz.


Web Awards’tan İnternet Sitemize Mükemmellik Ödülü!

Katılım Emeklilik internet sitemiz ile 1997 yılından bu yana her yıl Web Marketing Association tarafından uluslararası çapta düzenlenen Web Awards'tan "Sigorta" kategorisinde, "Mükemmellik Standardı (Standart of Excellence)" ödülünü aldık! Gönüllü sektör liderlerinden oluşan Web Marketing Association, web dünyasındaki gelişmeleri ödüllendiren ilk organizasyon olma özelliğini taşıyor.

Ödüle layık görülen Katılım Emeklilik internet sitesi, ABD merkezli Web Marketing Association jürisi tarafından yapılan değerlendirmede; inovasyon, teknoloji ve tasarım kriterlerinde rakiplerinden daha yüksek puan aldı. Ayrıca, sitenin bilgi ve görsel uyumuna dikkat çeken jüri üyeleri, tasarımların marka kimliğine uygunluğunu da vurguladı.

Yayına alınma aşamasında tüm ekibin katkıları ile değer kattığı internet sitemiz ile dijital başarımızı bir kez daha taçlandırmanın gururunu yaşıyoruz.


Dijital Başarımızı Taçlandırdık!

Kurumsal web sitemiz ile dünyanın en prestijli web ödüllerinden "The Horizon Interactive Awards"tan Corporate & B2B kategorisinde Silver ödülünü aldık. Horizon Interactive Awards’a, ev sahibi ABD'nin yanı sıra 20 ülkeden 1200’ün üzerinde proje katıldı. Bu yıl 15’incisi düzenlenen organizasyon profesyonel jürisi ile uluslararası interaktif medya dünyasında saygın ödüller arasında yer alıyor.

Ödüle layık görülen Katılım Emeklilik web sitesi, bireysel ve kurumsal internet şubeleri, günlük fon bilgileri detayları sunması, faizsiz BES ve katılım sigortacılığı ile ilgili kaynak teşkil etmesi ve her cihaza uygun alt yapısı ile ayırt ediliyor ve ilgi çekiyor. Yayına alınma aşamasında tüm ekibin katkıları ile değer kattığı Katılım Emeklilik web sitesi ile kullanıcılarının ihtiyaçlarına en doğru şekilde yanıt verilmesi hedefleniyor.


Türkiye’nin En İyi Yeni Tekafül Şirketi Katılım Emeklilik!

İngiltere'nin önde gelen finans yayını Global Business Outlook’tan “Türkiye’nin En İyi Yeni Tekafül Şirketi 2017” (Best New Takaful Company Turkey 2017) ödülünü aldık. Global Business Outlook’a, hem ulusal hem de bölgesel olmak üzere birçok proje katıldı. 2015 yılından beri düzenlenen organizasyon, alanında uzman jürisi ile global iş dünyasının ilham verici ödülleri arasında yer alıyor.

İslami sigorta anlamına gelen tekafül, sigorta şirketlerinin biriktirdiği fonların faiz dışı yatırım araçlarında değerlendirilmesi, hasar ve sorumlulukların katılımcıların paylarına göre bölündüğü bir toplumsal sigorta havuzu olarak çalışır. Katılım Emeklilik olarak başarımızı İslami sigortacılık alanında taçlandırmanın gururunu yaşıyoruz.

Canlı Destek Merkezi Sonlandır

Müşteri temsilcimizin size daha iyi hizmet verebilmesi için lütfen bizimle aşağıdaki bilgileri paylaşınız.

Müşteri temsilcilerimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Görüşmeniz sonlandırıldı

Müşteri temsilcimiz ile yaptığınız görüşme ile ilgili memnuniyet düzeyinizi lütfen belirtiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür eder, hayırlı günler dileriz.